Parkovací kamera s nočním viděním pro Truck / bezdrát

Parkovací kamera s nočním viděním pro Truck / bezdrát

1,999.00 (1,652.07 bez DPH)

Parkovací kamera s nočním viděním pro Truck / bezdrát

Parkovací kamera, speciálně navrhnuta pro Truck / TIR / BUS / Karavan, ale lze použit i u osobních automobilů, nebo tam, kde je potřeba vizuální kontrola. Tato parkovací kamera je vhodná na všechny vozidla. Kamera má nainstalovány IR (infračervené) diody pro noční vidění. Dokoupit si ji můžete k navigacím, které mají AV-IN vstup, díky tomuto vstupu je pak obraz přenášen do GPS navigace popř. do monitoru k tomuto určenému.

S kamerou je dodán i signálový / napájecí kabel dlouhý 20 metrů nebo v případě volby bezdrátového přenosu dosah až 15 m.

Vlastnosti a specifikace:

Snímaný úhel: 120° diagonálně a 90° horizontálně
Voděodolná: ano
Noční vidění: ano
Napájení: 12V – 24V DC

 

www.truck-profi.cz

BENEFIT PRO FIRMY A PODNIKATELE PŘI NÁKUPU V CELKOVÉ HODNOTĚ  ≥ 5.000,- CZK (bez DPH)
  • ⇒ v případě nákupu, jehož celková hodnota (bez ohledu na typ a složení sortimentu v nákupním košíku) přesáhne 5.000,- CZK bez DPH, získává nakupující benefit v podobě možnosti publikovat zdarma komerční (PR) článek o svém podnikání, firmě, nabízených službách, v magazínu TRUCK-PROFI
  • ⇒ on-line magazín WWW.TRUCK-PROFI.CZ je zaměřen především na oblast nákladní dopravy a příbuzných oblastí, které se tohoto oboru více či méně nějakým způsobem dotýkají (výroba a prodej nákladních/užitkových aut, návěsy, nástavby, přestavby, pronájem, leasing, servis, pneu, financování, motosport, autodoplňky, náhradní díly, dopravci, ADR vybavení, výstavba a údržba pozemních komunikací atd….)
  • ⇒ s požadavkem na publikaci článku a k dohodnutí podmínek obsahu článku nás kontaktujte na adrese: info@truckprofi.cz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Parkovací kamera s nočním viděním pro Truck / bezdrát”

X