Výplach očí a neutralizační roztok v nástěnném držáku - ZM 1901
Výplach očí a neutralizační roztok v nástěnném držáku - ZM 1901Výplach očí a neutralizační roztok v nástěnném držáku - ZM 1901

Výplach očí a neutralizační roztok v nástěnném držáku

Sortiment již není v prodejní nabídce!
Rozměry výrobku: 41 × 32 × 7,5 cm
Hmotnost: 1,5 kg
Objem: kapalina pro výplach očí: 500 ml
neutralizační roztok: 250 ml
Expirace: 24 měsíců
Sterilita: ANO
Složení: 0,9 % chlorid sodný, BioPHOS 74
Certifikát: CE 0123, CE 1275
Montážní materiál součástí balení: ANO
Katalogové číslo: ZM 1901 Štítky: , ,

Pro pohotovou první pomoc při zasažení očí nebezpečnou látkou. Praktický držák obsahuje 2 láhve s dvěma různými kapalinami pro výplach očí a zrcátko. Plastový držák chrání láhve na výplach očí před znečištěním. Láhve na vyplachování očí mají ergonomicky tvarovanou oční misku pro otevření očního víčka, výplachová kapalina se pak dostane přímo na poraněné oko. Nástěnný držák je vyroben z tepelně vytvarovaného plastu s transparentním víkem.

Držák obsahuje:
1 × láhev s kapalinou pro výplach očí – sterilní roztok NaCl 0,9% – 500 ml vystačí na cca 4 minuty intenzivního vyplachování
1 × láhev s neutralizačním roztokem BioPhos 74 – 250 ml vystačí na cca 2 minuty intenzivního vyplachování. Neutrální roztok má díky vysoké pufrovací aktivitě rychlý nástup neutralizačního účinku a oční tekutina se tak rychle navrací na výchozí hodnotu pH 7,4. Působí velmi šetrně, neobsahuje žádné konzervační ani jiné, očnímu prostředí nepřirozené látky, obsahuje pouze fyziologické látky. Balení je sterilní.

Toto balení je výhodné pro všechna pracoviště, kde může docházet k potřísnění očí nebezpečnými látkami. Neutralizační roztok pomůže rychle navrátit oko do přirozeného rozmezí pH a kapalina pro výplach očí odstraní zbytky nebezpečných látek.

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Výplach očí a neutralizační roztok v nástěnném držáku”

X