Moto / Sport FULL HD kamera - Wi-Fi - F33
Moto / Sport FULL HD kamera - Wi-Fi - F33Moto / Sport FULL HD kamera - Wi-Fi - F33Moto / Sport FULL HD kamera - Wi-Fi - F33

Moto / Sport FULL HD kamera – Wi-Fi – F33 (DS)

2,999.00 (2,478.51 bez DPH)

Není skladem. Sortiment na dotaz: info@truckprofi.cz

Katalogové číslo: F33 Kategorie: , Štítky: ,

Moto / Sport FULL HD kamera, Wi-Fi, F33

Výkonný čip zajistí nahrávání plynulého videa s frekvencí až 60 snímků za vteřinu. Záznamy jsou ukládány na microSD / SDHC paměťovou kartu o velikosti až 32GB class 6 nebo vyšší (není součástí dodávky). Tělo kamery Uwing F3 DVR je řádně uzavřeno a tedy odolné vůči povětrnostním vlivům včetně větru, deště, prachu a sněhu. Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí zachytit nejlepší chvíle během extrémních sportů, jako lyžování, snowboarding, paragliding a parašutismus. Nemusíte se starat o to, jestli se Vám nový záznam vejde na paměťovou kartu, protože tato kamera je schopna cyklicky přepisovat nejstarší záznamy, takže nezmeškáte žádnou novou důležitou událost. Díky velmi malým rozměrům a bohatému příslušenství lze kameru namontovat téměř kamkoli, např. na řídítka kola nebo motocyklu, na helmu, na rameno nebo jeden z držáků přilepíte na jakýkoliv hladký rovný povrch (kvalitní 3M samolepka je součástí držáků). Pohodlné ovládání zajistí vestavěný vibrační motor, který Vám vždy potvrdí zvolenou funkci, pokud je kamera umístěna např. na helmě a Vy na ni nevidíte.
Kamera Uwing F33 má vestavěnou WiFi, pomocí které se můžete připojit k Vašemu chytrému telefonu nebo tabletu. Tak můžete kameru dálkově ovládat, nastavovat její parametry, sledovat online záznam z kamery, uložit si záznam na vzdáleném zařízení nebo jej sdílet přímo na sociálních sítích! Stačí si do smartphonu nainstalovat program SmartCam!, který je volně ke stažení.

                                                     ilustrační video

Vlastnosti a specifikace:

Barva: černá / modrá
Optický senzor: 12.0 MP CMOS
Optický úhel: FOV 150°, HOV 132° (6G s ultra širokým úhlem záběru – rybí oko)
Rozlišení videa: max. 1080FHD (1920 x 1080) 30fps
Externí slot pro kartu: ano (Micro SD max. 32Gb – Class 6 a vyšší)
Datové rozhraní: Micro USB
Mikrofon: ano
Wi-Fi: ano
Vodotěsná: ano (do 10m)
Rozměry: 100 x 40 x 40 mm
Hmotnost: 115 g

Příslušenství ZDARMA:

Držák na řídítka
Držák nalepovací na rovnou plochu
Držák s páskem na suchý zip (na helmu apod.)
Šňůrka na ruku
Síťový adaptér
USB kabel

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Moto / Sport FULL HD kamera – Wi-Fi – F33 (DS)”

X