2,7" DVR TrueCam A4 Full HD
2,7" DVR TrueCam A4 Full HD2,7" DVR TrueCam A4 Full HD2,7" DVR TrueCam A4 Full HD

2,7″ DVR TrueCam A4 Full HD (DS)

Sortiment již není k dispozici!

S další alternativní nabídkou se můžete seznámit „ZDE“
Výrobce: TrueCam
Katalogové číslo: dvr Štítky: ,

2,7″ DVR TrueCam A4 Full HD

Díky kvalitní videokameře TrueCam A4 už vám žádný okamžik před vaším vozem neunikne. Kamera natáčí v rozlišení Full HD a chlubí se kvalitní optikou s výbornou světelností, která splní očekávání i náročných uživatelů. Záznam je natolik kvalitní, že je možné bez problémů rozeznat detaily jako SPZ, postavu či tvář člověka. Nezáleží na tom, zda natáčíte v noci či ve dne, za dobrých či špatných podmínek. Časová smyčka se navíc stará o to, že je záznam nahráván nepřetržitě, přičemž nechybí ani možnost zamčení videa, čímž lze zabránit jeho přepisu či smazání.

Ovládání je díky 2,7″ LCD displeji a českému menu velmi intuitivní, většina funkcí je dostupná pomocí jednoho tlačítka. Kdykoliv je možné zkontrolovat právě natáčený záběr, přehrát již natočené záznamy či videokameru pohodlně nastavit. Kamera je také vybavena detekcí pohybu, takže začne nahrávat zcela automaticky v momentě, kdy se v zorném poli objeví nějaký objekt. To oceníte například v případě, že do vašeho vozu někdo nacouvá. Výhodou kamery TrueCam A4 je její jednoduchá každodenní instalace, a to díky speciálnímu držáku, do kterého kameru zacvaknete a můžete vyrazit.

Videokamera TrueCam A4 bude vaším skvělým společníkem nejen na dlouhých cestách, ale i krátkých vyjížďkách. Zaznamenáno budete mít vše do posledního detailu, a to i v noci nebo v případě parkování. Během záznamu můžete také pořídit fotografii a zachytit tak jedinečnou situaci. Kamera navíc umožňuje rychlou úpravu jasu displeje, který snadno přizpůsobíte světelným podmínkám, vypnutí displeje po určitém časovém intervalu, vypnutí nahrávání zvuku a další.

Vlastnosti a specifikace:

Barva: černá
Optický senzor: 3.0 MP CMOS
Optický úhel: šírka 130°
Velikost obrazovky: 2,7″
Formát videa: MOV
Rozlišení videa: max. 1920×1080@30fps
Formát fotografií: JPG
Rozlišení fotografií: max. 5MP
Noční vidění: ne
Smyčka nahrávání: ano
Detektor radarů: ne
GPS lokátor: ne
G-Sensor: ano
Detekce pohybu: ano
Mikrofon: ano
AV rozhraní: HDMI
Datové rozhraní: USB2.0

Příslušenství:

Nalepovací 3M držák
Přísavný držák
Nástavec A4 (použitelný s 3M držákem i přísavkou)
USB kabel
Autonabíječka
Ochranný obal

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “2,7″ DVR TrueCam A4 Full HD (DS)”

X