vyr_157231normal

Žárovky Hella – ceník přiložen v popisu

1.21 (1.00 bez DPH)

Individuální jednání. Cena dle upřesnění sortimentu. V případě zájmu nás kontaktujte na „info@gallard.cz“ nebo tel. 601 562 703!

Katalogové číslo: ZARHELLA Kategorie: ,

Jde o jednoho z předních a dnes už také legendárních výrobců inteligentních světel, halogenových a xenonových světlometů a světlometů s led diodami, autožárovek a celé řady dalších výrobků v oblasti elektriky, elektroniky, klimatizace a chlazení.

Díky tomu, že Hella splňuje nejvyšší nároky automobilek na standardy kvality, je hlavním partnerem všech světových výrobců automobilů. Vysokých nároků se Hella drží také u programu žárovek, kde využívá špičkových technologií s nekompromisně vysokou kontrolou jakosti.

Žárovky se například pravidelně testují na vibrace dle norem IEC, měří se geometrická optika, sleduje se svítivost v souvislosti s příkonem elektrické energie, která má vliv na životnost a bezvadnou funkci výrobku.

V praxi to znamená optimální kvalitu světla a minimální poruchovost s dlouhou životností. Tento program pokrývá širokou oblast použití, od osobních a užitkových vozidel, až po zvláštní vozidla a motocykly. Výrobky můžete aplikovat na přední světlomety a svítidla, vnitřní osvětlení, klasické halogenové i xenonové světlo. To všechno ve výborném poměru ceny a výkonu.

Kompletní nabídku naleznete zde:

žárovky-ceník

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu:  info@gallard.cz

 

 

X