MULTIBARXL / hliník / bez volného přístupu k tažnému !

MULTIBARXL / hliník / bez volného přístupu k tažnému !

20,689.79 (17,099.00 bez DPH)

anodizovaný hliník

Výrobce: KELSA
Katalogové číslo: VMAXL20 Kategorie: , , ,

Rámy Kelsa vynikají vysokou úrovní zpracování a moderním designem! K dostání je široká nabídka různých typů s možností upevnění přídavného osvětlení, majáků, zvukových signalizací a pozičních LED světel instalovaných v rámu.

Všechny typy rámů jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou k dostání ve dvou variantách – nerezová ocel nebo anodizovaný hliník.
Kelsa působí již více než 30 let v tomto oboru a je zárukou nejvyšší kvality. Rámy jsou speciálně projektovány pro každý model a kabinu, a převážně využívají tovární otvory v kabině, aby bylo možné předejít nepotřebným vývrtům.

Standardně jsou rámy MULTIBAR vybaveny:

– instalovanou kabeláži WH4 pro 4 svítidla

– gumovými nášlapy

– 2mi bočními pozičními LED světly (oranžové)

K upevnění osvětlení je zapotřebí upínadlo LBS/LBA… Více se dozvíte v menu PŘÍSLUŠENSTVÍ – MONTÁŽNÍ PRVKY – Upínadlo osvětlení LBA/LBS

Dále je zde možnost vybavení MULTIBARu o poziční LED světla nebo výstražné světla STROBO K100.372… Více se dozvíte v menu PŘÍSLUŠENSTVÍ – POZIČNÍ A VÝSTRAŽNÉ OVĚTLENÍ

V případě zájmu nás porosím kontaktujte telefonicky nebo emailem! Máme pro Vás připravené k zaslání speciální typové nabídky dle značky a kabiny s detailními fotografiemi, popisy volitelného příslušenství a taky kompletním ceníkem!

X