BAKBAR / nerez / HIGHLINE

BAKBAR / nerez / HIGHLINE

16,864.98 (13,938.00 bez DPH)

nerezová leštěná ocel

Katalogové číslo: SBS09 Kategorie: , , ,

Rámy Kelsa vynikají vysokou úrovní zpracování a moderním designem! K dostání je široká nabídka různých typů s možností upevnění přídavného osvětlení, majáků, zvukových signalizací a pozičních LED světel instalovaných v rámu. Všechny typy rámů jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou k dostání ve dvou variantách – nerezová ocel nebo anodizovaný hliník.

Kelsa působí již více než 30 let v tomto oboru a je zárukou nejvyšší kvality. Rámy jsou speciálně projektovány pro každý model a kabinu, a převážně využívají tovární otvory v kabině, aby bylo možné předejít nepotřebným vývrtům.

  • pro upevnění osvětlení a majáků je zapotřebí upínadlo LBS/LBA a desky BMPS/BMPA nebo BBS01/BBA01… Více se dozvíte v menu: PŘÍSLUŠENSTVÍ – MONTÁŽNÍ PRVKY – Upínadlo pro montáž přídavného osvětlení LBA/LBS“ ,  „Destička pro montáž majáku BMPS/BMPA“ a „Destička pro montáž majákové rampy BBS01/BBA01“

Rámy za kabinu BAKBAR lze pak vybavit:

  • instalovanou kabeláží viz. menu PŘÍSLUŠENSTVÍ – KABELÁŽ a pak příslušná kombinace dle počtu a typu osvětlení
  • pozičními LED světly nebo výstražnými světly STROBO K100.372… Více se dozvíte v menu PŘÍSLUŠENSTVÍ – POZIČNÍ A VÝSTRAŽNÉ OSVĚTLENÍ

V případě zájmu nás porosím kontaktujte telefonicky nebo emailem! Máme pro Vás připravené k zaslání speciální typové nabídky dle značky a kabiny s detailními fotografiemi, popisy volitelného příslušenství a taky kompletním ceníkem!

X